hubickova

stereo sluchátka na notebooku

Proč mi jde zvuk z notebooku do sluchátek jen mono?Sluchátka jsou stereo,vyzkoušené jsou na mobilu a hrajou stereo.Mám třeba něco špatně nastavené na noťasu?Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpověď,ale mohl by mi někdo detailně poradit,jak to v tom noťasu upravit?

Odpovědi
Michal Kole

Asi není nastaven v ovládači zvukové karty v notebooku stereovýstup z konektoruna sluchátka.

Další možnosti jsou mechanická závada na konektoru či konektor není steereofonní

badisko

no to co ti jde na mobilu nemusi jit nutne na tvem notebooku…zalezi taky na tom jakeho mas jacka na sluchatkach …nez se pustis do zbesilych uprav zvuku v notebooku nejdive vyzkousej jina sluchatka ..a jinak jak psal kolega ..