kurec

Steam : Pravda nebo Lež ?

Steam je to obchod ktery prodava hry za penize nektere zadarmo ale je jich malo ale dneska mi kamos na steamu rekl ze steam mu dal 14× dota 2 a o rekl ze to dostal prtoze hraje hru team fortress 2 ktera ja zadarmo ale ja si myslel ze to neni pravda tak mi poslal 2× dotu 2 a ona jela nevite proc steam rozdava hry zadarmo jinak dota 2 je za prachy

Nejlepší odpověď
cochee

Z tvé otázky jsem přečetl jen první řádek. Je to takový problém tvořit v psaném textu věty a souvětí? Proč bych měl marnit svůj čas odpovědí člověku, který pohrdá svojí mateřštinou?

Další odpovědi
Wortygen

Je to všechno všude napsané ! Nebuď tak zdechlý a podívej se na www.google.cz
Doplňuji:
Jinak tu to máš : http://www.ste­amkey.cz/dota-2-klic-zdarma/