DDarent

ste pro Smartphony nebo pro tzv. ,,hloupé telefony''???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Smartphone

Ale s výhradou jen v určitých situacích.
Např. když jsem nedávno prováděl audit cen, kdy se chodí v terénu, data se zadávají do speciálního programu a simultánně se porovnávají s databází na firemním serveru.
Pro privátní potřebu klasiku. Výraz hloupý telefon je urážka, protože si na rozdíl od nás pamatuje 600 kontaktů, umí fotit, posílat MMS a spoustu dalšího. To jen ty moderní jsou stále chytřejší a mezi námi, hlavní motivace není spokojenost klientů, ale honba výrobců za stále novým odbytem a my jako stádo ovcí, se necháváme ochotně ohlupovat.

Další odpovědi
Alesh

,,hloupý telefon''

To víš, paranoia je sviňa! 🙂

kapka

,,hloupý telefon''

Nemám ráda přístroje, které jsou chytřejší než já. 🙂

HOMER

,,hloupý telefon''

Stačí mi když se dá volat a posílat sms.Dřív mně to taky bralo,ale prostě už mě to pustilo.Žádná z funkcí těchto telefonů,mne neláká.Raději budu mít dvě věci(mobil a počítač) zvlášť,s tím že každá bude ok,než nějaký kompromis(film na 3 palcovém displeji je prostě nanic).

jendahun

Smartphone

Ve 21.století by měl mít telefon už všechno,včetně vodotrysku a jaderné elektrárny mini.

Jikra

,,hloupý telefon''

DusanOrlik

,,hloupý telefon''

HOMER

..Ještě chci dodat,že ani fotky nejsou nic moc atd.