rygol

Stazeni Windows

Zakoupil sem si NB asus (M50Vm Series) a rad bych si preinstaloval OS – Windows Vista Home Premium 32 bit. Podle prodejce si mohu OS stahnout a po vlozeni klice ze spodni strany NB vklidu pouzivat. Bohuzel ho nemohu nikde najit (snad jen Warez forum, ale z tehle moznosti nejsem moc nadsenej). Kde zminene Windows mohu stahnout?

Nejlepší odpověď
Hlada

To by vám měl sdělit prodejce, když od vás vzal za systém peníze. O tom, že by se daly legálně stáhnout Windowsy jsem neslyšel. Nemáte záložní kopii na jiném oddíle na disku?

Další odpovědi
Michal Kole

Ptal jsem se přímo na infolince Microsoftu, jestli je legální stáhnout si instalační data z Warezu a opsat číslo ze štítku z koupeného DVD a legální tento postup NENÍ, i když logicky legální je.

DeathlyDave

Já si myslim, že by ses tý možnosti z Warezu nemusel bát ;) , stáhneš si to, a kdybys neměl licenci, jakožto jí máš(klíč zespodu), tak by ti to ani nešlo.., takže, já myslim, že no prolbem ;)

arygnoc

dle mého nelegální.

pokud vám prodejce prodává OS (klíč k němu), je povinen ho i nainstalovat.

vvaasseekk

No jo no …
taky nemužu najít :(

Zdroj: www.tracker.czto­rrent.net