Stává se vám to taky?

po cestě z práce letíte ještě nakoupit,přemýšlíte co vše ještě musíte stihnout a když pak nákup v rychlosti vybalujete dáte omylem do ledničky peněženku a do skříně salám?nebo jsem takový popleta jen já

Nejlepší odpověď
verka

Jasně. Druhý den snídám peněženku a v pekárně platím salámem.

Další odpovědi
BEAES

Mně se stává, že pro něco běžím do sámošky, a jak toho mám v hlavě tolik, tak doma zjistím, že co jsem potřebovala,tak to nemám, ale jiného zboží plnou tašku. Kolikrát jdu na dvakrát.
Naposledy se mi to stalo s tatarkou, chtěla jsem dělat smažák a tatarku jsem nedonesla, jen zbytečnosti za dobré ceny :o)

ten který je

Nedavno jsem byl v samoobsluze a vybíral nějakou zeleninu,když jsem zeleninu dával do vozíku,nějaká pani mi řekla že tu zeleninu nechce že jí už má doma dost.Vkládal jsem to do jejího vozíku místo do mého.:-)

iq

Já zas jezdím každý den do práce autem.A skoro vždycky když jedu někam jinam,tak se při jízdě zamyslím a najednou se ocitnu zase před prací.A to můžu jet kamkoli.Jednou jsem jel s přítelkyní z Brna do Olomouce a jak jsem se zamyslel,tak jsem si nějak spletl dálnici a dojel jsem na slovenské hranice:-)) . Tak jsme s přítelkyní spali v Bratislavě a nakonec to byl moc hezký výlet.

Miroslavst

Neboj se nejsi. Když měla manželka jeden z prvních mobilů, taková ta vysílačka, tak ležel na stole v obýváku a chtěla si na televizi přepnout program a furt jí to nešlo, pak zjistila, že mačká mobil :D

GM

Jednou při cestě z práce na mne manžel čekal v autě než nakoupím. S nákupem jsem pak sedla do auta, tu velkou kabelu, přes kterou jsem málem neviděla, jsem dala na klín – a nic. Tak povídám: „co je, proč nejedem?“ a úplně cizí pán na to: „paní, kam to bude?“. Manžel seděl v našem úplně stejném autě za námi, umlácený smíchem. Jinak do ledničky jsem poklidila kromě peněženky i jiné věci, třeba Savo nebo večer fén na vlasy – to jsem se ráno divila!

ten který je

Buraku nesmíte tak pospíchat,vždyt otázky a odpovědi Vám neutečou.;-)

anonym

otázky ne ale hladové děti mi můžou utéct k sousedům

ten který je

Buraku nic ve zlým,doufám že jste to pochopila jako vtípek.;-)

anonym

ano pochopila nebojte,já mám dnes den blbec tak mě to i rozesmálo