Stává se vám to taky?

po cestě z práce letíte ještě nakoupit,přemýšlíte co vše ještě musíte stihnout a když pak nákup v rychlosti vybalujete dáte omylem do ledničky peněženku a do skříně salám?nebo jsem takový popleta jen já

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jasně. Druhý den snídám peněženku a v pekárně platím salámem.

Další odpovědi:

Zlatý

Mně se stává, že pro něco běžím do sámošky, a jak toho mám v hlavě tolik, tak doma zjistím, že co jsem potřebovala,tak to nemám, ale jiného zboží plnou tašku. Kolikrát jdu na dvakrát.
Naposledy se mi to stalo s tatarkou, chtěla jsem dělat smažák a tatarku jsem nedonesla, jen zbytečnosti za dobré ceny :o)

Zlatý

Nedavno jsem byl v samoobsluze a vybíral nějakou zeleninu,když jsem zeleninu dával do vozíku,nějaká pani mi řekla že tu zeleninu nechce že jí už má doma dost.Vkládal jsem to do jejího vozíku místo do mého.:-)

Bronzový

Já zas jezdím každý den do práce autem.A skoro vždycky když jedu někam jinam,tak se při jízdě zamyslím a najednou se ocitnu zase před prací.A to můžu jet kamkoli.Jednou jsem jel s přítelkyní z Brna do Olomouce a jak jsem se zamyslel,tak jsem si nějak spletl dálnici a dojel jsem na slovenské hranice:-)) . Tak jsme s přítelkyní spali v Bratislavě a nakonec to byl moc hezký výlet.

Zlatý

Neboj se nejsi. Když měla manželka jeden z prvních mobilů, taková ta vysílačka, tak ležel na stole v obýváku a chtěla si na televizi přepnout program a furt jí to nešlo, pak zjistila, že mačká mobil :D

Bronzový

Jednou při cestě z práce na mne manžel čekal v autě než nakoupím. S nákupem jsem pak sedla do auta, tu velkou kabelu, přes kterou jsem málem neviděla, jsem dala na klín - a nic. Tak povídám: "co je, proč nejedem?" a úplně cizí pán na to: "paní, kam to bude?". Manžel seděl v našem úplně stejném autě za námi, umlácený smíchem. Jinak do ledničky jsem poklidila kromě peněženky i jiné věci, třeba Savo nebo večer fén na vlasy - to jsem se ráno divila!

Diskuze k otázce

Zlatý

ten který je

Buraku nesmíte tak pospíchat,vždyt otázky a odpovědi Vám neutečou.;-)

anonym

otázky ne ale hladové děti mi můžou utéct k sousedům

Zlatý

ten který je

Buraku nic ve zlým,doufám že jste to pochopila jako vtípek.;-)

anonym

ano pochopila nebojte,já mám dnes den blbec tak mě to i rozesmálo

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.