dan1005ful1

Starosti-Jak od nich pomoct

Dobrý den moje matka jak bych to řekl si dělá zbytečně starosti v práci se stará o problémy druhých doma řeší katastrální úřad možná někdo ví co to je :)No ale o víkendu si vůbec neodpočine pořád si dělá starosti.Takže bych rád věděl jak jí pomoct aby nebyla tak ustaraná do práce vstává v 04:50 někdo chodí domů v 13:00 ale někdy až 17:00 jestli někdo ví jak bych jí se sestrou mohl pomoct tak prosím odpověď.Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Zkuste si se sestrou a maminkou v klidu popovídat, řekněte jí, že vám dělá starost to, že si dělá starosti. Že ji máte rádi a přáli byste si, aby byla více spokojená, klidná a více myslela na sebe. Zkuste jí doma více pomoci, zahrajte si spolu nějaké hry, běžte na procházku, zaplavat si, do kina apod. Prostě aby neměla tolik času zabývat se jen starostmi a cítila se spokojeně a klidná. 🙂