afro.minerva

Stando, vy jste opravdu právník, že ano?

Stando, vy jste opravdu právník, že ano. Jak jste mi odpověděl na otázku, tak to máte zafixované ze zákonů, že je to tak?
Doplňuji:
Máte dobrý názor.

Nejlepší odpověď
BEAES

Také jsem si to myslela a velmi mě překvapilo, že se někdo takle vzdělaný zajímá o problémy obyčejných lidí a dokáže jim poradit a to zcela zdarma...........

Další odpovědi
standa

Nejsem právník (i když se problematika ´práva´ dost dotýká mé práce), ale jen se snažím vždy spravedlivě (selským rozumem) posuzovat problém i z té druhé strany…co kdyby to i z toho 1% bylo jinak, než je většinový názor 🙂