Nejlepší odpověď

Zlatý

Něco jiného.

Stává se mě to občas,ale mám takové přátele kteří to neřeší a pošlou zpět sms s textem nechlastej.

Další odpovědi:

Zjistil(a) jsem hned po odeslání. Příjemci jsem se omluvil(a).. Vše se vysvětlilo.

Stava , ale uz mene ... pak jen poslu sms se smailikem a kazdy uz vi , ze jsem opet " byla zase splasena ". :-)
Nikdy ale nepisu , ale ani nerikam zadne pomluvy , nic co by nekomu mohlo ublizit ... , tak to neni nikdy nic " tragickeho ". :-)
-iv-

Něco jiného.

Nám, mlčící většině, co nezmatkuje a hlídá si to, bylo opět upřeno volební právo, takže nemáme nač odpovídat.
A to i přes to, že byl 1.10.2010 zpřísněn antidiskriminační zákon. Pak se nedivme, že na něj kašlou i zaměstnavatelé.

Zlatý

Příjemce mě o mém omylu sám inflormoval.

Jednou jsem poslal SMS člověku a v ni jsem se ptal,kdy si můžu přijet pro ten vibrátor (měj na mysli pěchovač dlažby),ale omylem jsem to poslal ženě podobného jména(Jan a Jana).Odpověď byla okamžitá: Ty vole,já si od tebe žádného robertka nepůjčovala.Vše se ujasnilo a dodnes na to s humorem vzpomínáme.

Zlatý

Zjistil(a) jsem hned po odeslání. Příjemci jsem se omluvil(a).. Vše se vysvětlilo.

O těchto vánocích jsem dostala od spolužačky email s "medvídci". Dole byla fotka dvou tlustých nahatých chlupatých chlapů,jak spolu usnuli v objetí. Vidět byly i jejich....
Chtěla jsem to smazat,ale místo toho,jsem to nechtěně poslala učiteli češtiny. Zrovna na vánoce-bylo mi mdlo,špatně od nervů,chtělo se mi umřít...Pana učitela jsem si velice vážila,posílal na můj email různé materiály z češtiny,které jsem dávala na společný email třídy. Půl hodiny mi trvalo,než jsem si zase uvědomila,že existuju a poslal mu omluvu za nevhodně poslaný email a že si ho vážím.
Celou třídu jsem samozřejmě pobavila a říkali,že už chápou proč mě p.učitel chválí,když mu posílám sprostárny....:-)

Bronzový

Obzvlášť, pokud je text dost soukromý..

Bronzový

Ano, dvojsmyslnou SMS určenou příteli jsem poslala kolegyni z práce.

Bronzový

Adresát dělal "mrtvého brouka", vůbec nereagoval..

Zlatý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.