dust8

Stalo se vám už něco, čemu by nikdo nevěřil?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, protože...

Od jistých profesí na svých místech se očekává profesionalita, za kterou jsou placeni. Místo toho vyhřeznou na povrch ubohé lidské vlastnosti a neschopnost.

Další odpovědi
led

Jiná odpověď

Aj keď neuveriteľné a (skoro) všetci pochybovači to radili do Ríše fantázie, zatiaľ sa vždy našiel niekto, kto uveril.

GM

Jiná odpověď

Kdyby mi to někdo vyprávěl, asi neuvěřím. Při jízdě autem v 80km rychlosti do mně zezadu naboural motorkář.

Nassin

Jiná odpověď

No stalo, nevěří mi, že jsem chodil na VŠ pedagogickou.

Mirek Darvas

Ano, protože...

paul1

Jiná odpověď

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.