Stříbrný

stalo se vám někdy, že jste nějakému mladému řekli "vytoč mi tohle číslo" a on se vás zeptal,čím a proč má jako zatočit?

někdy přemýšlím, jestli když dnešní generace přebírá "pojmy" po starších, jestli se třeba občas nepozastaví nad tím, co to znamená... jestli to jako používají proto, protože to používali ti starší a bezmyšlenkovitě to jen opakují...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejenže nejdřív vytočíš něčí číslo na mobilu, ale pak ho máš navíc na drátě:O :D

Další odpovědi:

Bronzový

A nechtěl někdo ještě starší, abys mu vytočil klapku? To nic, děti dnešních teenagerů taky budou kulit oči, až po nich někdo obstarožní bude chtít, aby klikli myší nebo stáhli soubor....

Zlatý

vytoc to je v pohode ...ale kdyz jsem na vojne rekl.. nejakemu prazakovi .. rožni a on mi na to odpovedel co mam rožnit (rozsvit)...no to byla fakt sila ...:D
nebo se prazaci naucili pouzivat slovicko Cyp (pomocnik hornika)..to take bylo dost vtipny ... ...:D

Zlatý

no, my sme sa kedysi u fotografa usmievali, dnes sa tam robí syr (udělej sýr), v živote sa mi nepodarilo uvariť kávu, keď sam na neho postavil vodu (postav vodu a kafe), nikoho som nikdy nikdy neprebodol (píchni mi), ba ani nerozrezal ženskú (prostě ji nepřeříz) a kopec iných.

holt, bohatosť jazyka.
ale pekná bohatosť, občas mám pocit, že práve mladí akosi nevedia doceniť pestrosť jazyka českého a používajú primnoho anglických slov a patvarov, prznených slov.

Stříbrný

je to asi to samý jako když mla´dákovi řekneš telegrafuj rodičům. Taky nepochopí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.