Pokročilý

STále můžu auto odhlásit a prohlásit že zanikl účel využití a tak si jej nechat?

SEPISEME SMLOUVY-PREDAM DOKLADY,KLICE A S AUTEM ODJIZDITE DOMU - tohle mi nabídl prodejce jedné "šunky" kterou chci na N.D. popř. do lesa.(Jedna se o Renault Twingo ale to neni dulezite) Chci se zeptat, jestli stale mužu napsat prohlaseni že zanikl učel využiti, a tak si to tedy nechat. Popř jak to mohu udělat když budu mít smlouvu doklady a klíče? dojedu s tím domu, odejmu spz napíšu prohlášení zajdu na pojišťovnu že chci zrušit povinné ručení (jestli to nake vubec ma) a s prohlášením, spztkama a dokladem o zrušení pojistky jdu na uřad s rozšířenou pusobností a tam se to nějak vyřeší? Děkuji předem za odpovědi

Odpovědi:

Stříbrný

Toto již neplatí.
Vozidlo musíte zlikvidovat ekologicky, předat to oprávněné firmě.

Doplňuji:
zdroj internet:
Trvalé vyřazení vozidla z evidence

Do 30. 9. 2013 bylo možné vyřadit vozidlo na základě čestného prohlášení, ve kterém bylo mimo jiné uvedeno, že zanikl jeho účel využití jako motorového vozidla a nyní slouží k jinému účelu (např. sklad materiálu). Po novele zákona o odpadech je možné vozidlo vyřadit pouze po předložení osvědčení o ekologické likvidaci vozidla spolu s velkým, malý technickým průkazem a registrační značkou.
http://www.registr-vozidel.cz/…

Nemůžete, musíte vozidlo ekologicky zlikvidovat. Až budete řešit o nového vozu povinné ručení doporučuji využít srovnávače http://www.klikpojisteni.cz/… . Dříve jsem chodil do pojišťovny nikdy mi neudělali takovou cenu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.