Joeus

Stahujete nebo kupujete filmy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
klumprt

Stahuju

Doplňuji:
Většinou jde o filmy staršího data, které bych mohl vidět zdarma i v televizi, kdyby je pouštěli v nějakém křesťanském čase a ne v úterý ve 23:30 🙂

Vím že to ode mě není pěkné, ale nechci mít doma sklad DVD. Většinou mi stačí se podívat na film jednou a pak ho smažu.

Další odpovědi
briketka10

Stahuju

jen stahuju, když je ke stáhnutí
na jiné se dívám a ostatní mi
posílá kámoška ke stažení s
torrenty :)

setapouch

Kupuju i Stahuju

Jak co. Vetsinu stahuju, ale treba ted shanim serial Cerni baroni na DVD.

Poklička

Kupuju i Stahuju

MirKop

Kupuju i Stahuju

dg

Stahuju

Lamalam

Kupuju

Chodím do kina.