cliwe

Proč na ulozto nejsou skoro žádné filmy? Bude se to rušit?

Nejlepší odpověď
odpomass

A proc by melo uloz.to podporovat nezakonnou cinnost – porusovani autorskych prav? Ty filmy se netocej zadarmo…
Doplňuji:
Nicméně je pravda, že uloz.to za poslední rok razantně zakročilo proti nelegálně uploadovaným filmům (zvláště českých) a z vlastní iniciativy, nebo na popud produkčních a distribučních společností, je začalo hromadně mazat. Skutečnost je taková, že třeba 3 roky zpátky tam bylo nesrovnatelně více filmů.

Další odpovědi
Ella

já tam najdu vždycky téměř všechno… nemám s tím problém… asi hledáte špatně…

Mahoney

Asi neumíš hledat.

iceT

ty si neumíš vybrat z 27 000 000 s­ouborů?

briketka10

mě např.vadí, že některé filmy jsou zaheslované :(

ven.cik

odpomass: a proč to uloz.to podporovalo až doted ? Teda nepřímo aspon, kdyby nechtěli porušovat autorská práva, tak ty soubory který tam lidi nahrajou snad vymažou ne a to se myslím neděje…A myslím že i ty si někdy stáhla něco z uloz.to, kdo taky ne, je to pohodlnější než si dojít do obchodu a ten film si koupit, nebo ho objednat přes net, když si ho můžeš stáhnout za půl hodky…Možná je to ještě legální stahovat filmy pro vlastní potřebu, ale to už si nejsem jistej, možná to změnili…

odpomass

To ven.cik:
Ono to s tim stahovanim pro vlastni potrebu je pravda jen castecne, protoze stejne tim porusis autorska prava (stahnes si to ze zdroje, kam to bylo rozsireno bez povoleni autora). Jinak na uloz.to tohle kontrolovali od zacatku, ale od te doby, co se na ne a na podobne weby strhla kritika a zacali se vice resit nejasne zakony, ktere na toto tema jsou, zacali se i podobne servery vice starat o to, aby nemeli nelegalni obsah na svych strankach a mohli tak pripadne pri soudnich sporech prokazat, ze delali vse pro to, aby ho co nejrychleji odstranili. Sice tim prijdou o spoustu uzivatelu, ale za riskovani velkych pokud (pripadne vezeni) jim to nestoji. A mas pravdu – zadny film, jsem si, mozna kupodivu, odtamtud nestahla, kupuji si zasadne levna DVD z kamennych obchodu, kde byvaji obcas i dobre filmy opravdu za hubicku ;) Sama totiz dobre vim, jak je mnohdy narocne film natocit a dobry film tak rada podporim, ty spatne ignoruji…