DusanOrlik

Stahování z aTube Catcher v rozlišení 320×480-poradíte?

Zdravím,
potřeboval bych vědět,co mám vybrat za rozlišení ve stahování v programu aTube Catcher,když mám mobil Sony Eperia Tipo- rozlišení displeje je 320×480-jenže v tom programu se nic takového neukazuje.pora­díte,co mám dát,abych měl videa v mobilu na celý displej-akorát? Díky za radu

Odpovědi
Bedy

Takový rozlišení je hrozný atyp.
Buď si stažené video tam rovnou kopněte, když ho pak budete přehrávat v mobilu, tak se srovná na celou obrazovku a nebo si to přes Format Factory překonvertujte na 480×360 nebo na 480×272 (širokoúhlý).

při instalaci Format Factory odmítněte instalaci ASK Toolbaru.