rady74

Stahování hudby mp3

Chci si stáhnout nějakou mp3 z netu,ale většinou se mi stane,že se to načte,ale do komplu se to neuloží.Nechybí mi nějaký program,aby se to stáhlo?Děkuji za odpovědˇ.

Nejlepší odpověď
kenyrts

FlashGet je program, který zvyšuje rychlost stahování souborů z internetu. Dokáže se i stahovaný soubor rozdělit na více částí a pak stahuje všechny části najednou. Program umožňuje plánovat stahování dopředu na jeden stanovený termín. Dále nabízí funkci, která automaticky přeruší připojení k internetu po dokončení downloadu. Rovněž dokáže automaticky vyhledat a vybrat nejrychlejší servery s kopiemi příslušného souboru ke stažení, naplánovat automatický přenos. Stáhnuté soubory dále umožňuje třídit do různých kategorií a ukládat do různých adresářů na disku pro větší přehlednost. Samozřejmostí je podpora navázání na přerušené stahování. Vedle prohlížeče Internet Explorer, podporuje i Netscape, Mozilla a Opera (prostřednictvím plug-in rozšíření, které lze stáhnout z domovských stránek programu). FlashGet zvládá jak stahování, tak i vytváření nových torrent souborů. Navíc s možností kódovaného přenosu dat. Ani p2p sítě ED2K a Kad nejsou FlashGet cizí a dokáže stahovat i odtud.
zde stáhni:http://www.slu­necnice.cz/sw/flash­get/

Další odpovědi
Tombik

Pokud stahujete normální soubory mp3 a používáte Firefox (od Mozilly) tak by vše mělo šlapat. Stačí vědět, kam se soubor ukládá a nepotřebujete žádný program.