martina79

poradite mi nejlepsi program na stahovani pisnicek ?

shanim program na mp3 kde si muzu stahnot jakoukoliv hudbu a kde nebudou viry driv jsem mela Limewir nebo jak se omu rikalo limetka a ta byla samej vir

Nejlepší odpověď
Jahoda

písničky MP3 stahuji na viz. odkaze. Mám to vyzkoušené a žádný vir jsem zatím nechytla.

Zdroj: www.rajmp3.cz

Další odpovědi
Retko

No nevim presne co je ten program co pises. Ale musis rozeznavat mezi programem na stahovani a mistem na internetu, kde je umistena hudba.

Umisteni skus mininova.org
a potrebujes k tomu program utorrent.

fortin

Otázku jsem pochopil, podmínka je že stáhnout jakoukoliv. V tom případě doporučuji nahrávat z výstupu reproduktorů programem Záznam zvuku. Je-li ovšem na stránce se zvukovými ukázkami, program bude zbytečný pokud zvolíte možnost druhým tlačítkem myši Uložit cíl odkazu jako. Jinak na Odpovědi.cz je za ty měsíce fungování vyřešeno víc podobných metod. Zkuste si je zde vyhledat, myslím že novátoři zatím nepřinesli lepší programy ke stahování. Vzpomínám, že bezpečná utilitka ke stahování a konverzi do mp3 je Any Video Converter a to i z Youtube. pak Free Rapid Downloader který stahuje dobře bez naší asistence. Pěkný seznam funkčních odkazů mp3 ke stáhnutí nabízí i mp3hits.cz. Ale jestli myslíte že nějaký program sám vyhledá tyto soubory a nabídne je do položky ke stáhnutí, tak to musí být vir ne program. Co uměl ten program? To my nevíme. Jakoukoliv hudbu jen tak stáhnout nejde. Podívejte, poslouchám internetové rádio. Když tam hrají něco co chci, nemůžu na odpovědích chtít shánět program na stahování. Když jsem nainstaloval stařičký spořič obrazovky s pěknou hudbou, nešlo jinak než vzít zvuk z výstupu.

.
Našel jsem na Slunecnice cz freeware Clickster 1.63

Vyhledávání a stahování volně šiřitelných MP3 souborů.

(Vista-32, Win Me, Win XP, Win 2000, Win 2003, Win 98)

Zdroj: http://wordri­der.net/freera­pid/download.html

GangstaHelper

torrentz.com , rovněž je třeba program, třeba (micro) utorrent.

Na LimeWire to není „samej vir“, ale je jich tam hodně, a hlavně, když se ti objeví přesně to, co napíšeš do hledání, tak je to trochu nápadné, nemyslíš?