Pokročilý

stáhla jsem si film do programu The KMPlayer

Stáhla jsem si film a když ho zapnu nejde zvuk když ho zesílím stejně nejde nevíte prosím čím to je a jaqk se to dá spravit? Předem děkuji za osdpověď
Doplňuji:
NEVÍTE PROÍM JAK TO SPRAVIT? me nejde ten odkaz tak to mi nejde mooooc prosím o dobrou radu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych se radši vyvarovla různým šmakuládám typu K-Lite Codec Packk, Codec Pack All in One, atd., protože ty dokážou udělat pěknej zmatek v systému a přehrávač taky není moc šťastnej.
Tyhle šmakulády obsahují různé verze různých kodeků.

Lepší volbou je Combined Community Codec Pack, což je přímo ffdshow filtr využívajíc DirectShow rozhraní DirectXu a který právě uvnitř sám řeší dekódování různých formátů. proto je mnohem, mnohem lepší, než ty šmakulády splácané na koleni.
Navíc CCCP podporují samotní vývojaři Matroska kontejneru a to už je něco říct.

Mimochodem, VLC Media Player zvládne přehrát snad vše sám od sebe, je zbytečné doinstalovávat kodeky. A co se týká KMP Playeru, tak ten by na tom měl být stejně - s kodeky by neměl mít problém.

Můžete se zkusit podívat do ovládání hlasitosti, zda-li není softwarový syntetizátor ztlumený - dole dvojklikem klikněte u hodin na ikonku repráčku a tam se na to mrkněte.
Kdyžtak zkuste již zmiňovnaý VLC Media Player nebo si nainstalujte CCCP a zkuste to přehrát ve Windows Media Player či Media Player Classic Home Cinema, který při instalaci Vám bude nabídnut.

Opravdu někteří uživatelé mě fascinují, co kolikrát vyplodí...

Další odpovědi:

Bronzový

Je možné že vám chybějí kodeky na zvuk, většinou to dělají MPEG4 a nebo DivX. Zkuste stáhnout VLC Player a k tomu http://www.stahuj.centrum.cz/…

Stříbrný

Pokud vyzkoušíte několik dalších filmů a budou to dělat všechny, tak máte zvuk v tom KMP někde vypnutý, musíte hledat. Jinak platí to, co napsal l564, což je mi krajně podezřelé, KMP má totiž všechny potřebné kodeky v sobě, ještě jsem nenarazil na video, u kterého by nepřehrál zvuk nebo obraz. P.S. technická poznámka: film jste si stáhla na disk, do počítače, na flešku - určitě ne DO KMPlayeru, KMP je přehrávač, ne uložiště filmů.
Doplňuji:
Nevíme, jak to opravit, protože na to máme málo informací. Nejlépe, kdyby se na to podíval někdo, kdo rozumí počítačům.

s KMP mám tie najlepšie skúsenosti.
možné závady :
závada na zvukovej stope filmu
hardverová chyba - odišla zvuková karta
chyba v samotnom KMP

treba otestovať na iných filmoch a podľa toho riešiť

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.