Bronzový

Potřebovala bych poradit s focením screenů z filmů...

Dřív jsem fotila screeny z filmů přes 321 player, ale musela jsem přeinstalovat počítač a pak když jsem si ho k tomu stáhla, už to nešlo. Dál mám k dispozici BS player, KMP player, power DVD a Windows media player. V čem a jak mám vyrobit screen? (pokoušela jsem se o to v KMP podle návodu, kde psali, že mám kliknout pravým tlačítkem myši a dát "sejmout", jenže tuhle možnost jsem nenašla)
Doplňuji:
PostApMan: Tohle jsem zkoušela, to mi nějak nejde. V malování je to vidět dobře, ale pak když to uložím, je to je fialovočerný obdelník.

Miroslavst: Děkuji, teď už jen nastavit to nastevní :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z toho co máš se dá sejmout BS player a to stiskem klávesy shift P a nebo jen P, ale nastav si v možnostech-zachycení snímků kam se mají uložit.
Doplňuji:
PostApMane!!!!!
Bohužel tato funkce u WMP NEJDE!!!!!!!!!!!!
Pokud ti jde, jsi zázrak :D
Chceš vidět hrát film ve schránce? Sejmi tvým printscrenem film přehrávaný ve WMP a pak si otevři schránku a dívej se. Nebo lepší. Vlož třeba do wordu a dívej se na dokumentu na film. Prostě u WMP to nejde.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jelikož používám IrfanView, tak mi bohatě stačí funkce PrintScr > Ctrl+V > Uložit jako jpg. Funguje to u jakéhokoliv přehrávače.

Máte recht, fakt to ve WMP nejde, co to je za šunt z Mrkvosoftu?

Bronzový

No pokud jste návod nepochopila a v menu KMP playeru jste položku "sejmout" nenašla, tak Vám poradím jednoduchý trik. Když chcete sejmou obraz (film,webovou stránku - cokoliv) , tak pusťte film (dejte si ho například na celou obrazovku) a až přijde Vámi žádaný zaběr, zmáčkněte tlačítko "PrintScreenSysRq" které leži nad šipkami vedle tlačítka Scrooll Lock a nad tlačítkem Insert, a až ho zmáčknete otevřete si program Malování (tlačítko windows- >příslušenství- >Malování) a zmáčkněte klávesu Ctrl(držte) a stiskněte klávesu V. Uvidíte před sebou snímek svého monitoru, ten můžete následně v programu malování ořezat, uložit a dál s ním pracovat
Doplňuji:
Používám GOM Player a tímto způsobem dělám screeny filmů. Zatím jsem na problém nenarazil, nenapadlo mě že WMP způsobí že okno filmu není vidět - tak pardón :D

Pokročilý

V KMP je to po kliku pravým tlačítkem cca v polovině okna, pak tam jsou možnosti jako sejmout : audio, video, snímek..

Bronzový

Já to dělám přesně tak,jak to popsal PostApMan!!!
Zmáčknu PrtScr na klávesnici,uložím např.do malování a jde to úplně v pohodě i v WMP.

Diskuze k otázce

robinude

Zachyceni obrázku z WMP
free- top. tym. cz/forum/windows/index. php?ds=zachyceni- obrazku- z- wmp

robinude

Z odkazu se musí odstranit mezery, jinak stránku nezobrazíte

Bronzový

PostApMan

Tak jo, vyzkoušel jsem sejmout Screen z WMP a uložit ho pomocí Malovaní - nejde :D protože film se v Malování dál přehrává...(mimochodem pojem Screen beru jako Obraz - nepohyblivý) ale když sejmu obraz z GOMu a uložím v Malování tak v tom není žádný problém - to jen na mojí obhajovu :D

Zlatý

Miroslavst

Zkus to i vložit ctrl+v nebo tlačítko vložit do dokumentu ve wordu. Tam ti ten vložený obrázek hraje taky-samozřejmě jen z WMP.
Někde to popisovali, že to je tím, že WMP používá nějaké něco, nevím a to prostě sejmout nejde.
Jinak bych to taky nevěděl.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.