jiříí

Co dělat, když mi nejde zvuk na notebooku?

Ze dne na den mi přestal jít zvuk. funguje jen když zapojím reproduktory nebo sluchátka ale sám o sobě notebook zvuky nevydává. Ovladače i nastavení hlasitostí jsou v pořádku. Nemůže být třeba zničený reproduktor v notebooku? Nepamatuji si ale že by mi spadl nebo něco.

Odpovědi
Bednaricek

Uvádíte, že ovladače jsou v pořádku. Pokud je to pravda, pak bude potřeba notebook rozdělat a podívat se přímo ke zdroji problému. Mohlo se stát naprosto cokoliv. Mohl odejít např. takový zobáček v jack konektoru, který přepíná kanály zvuků mezi sluchátky a reproduktory. Nejspíše bude potřeba svěřit NB povolanější osobě v oboru informačních technologií. Na dálku Vám nemohu přesně říct, co se stalo. Hezký zbytek dne.