Avatar uživatele
22aa

Stáhl jsem si windows vista a windows a obě dvě verze chce po mě 64 bit verzi co dělat?

Dobrý den.
Potřebuji poradit prosím windows 7 a windows vista mi píše že není platné win 32 což znamená musím mít 64 bit verzi a já mám je 32bit verzi. Pc mám ASUS A6 Windows xp 32 bit. Já jsem si při tom stáhl ze stahuj.cz windows 7 a windows vista 32 bit
A linux se mi ne nainstaluje i když jsem to dal na flešku. Furt píše že se mi to nextrahuje z iso.
A furt mazat pc to bych brzo zmrvil disk když každých 30 dnů kvůli licenci přemazal.
Ted zkouším i hodně starší verze windows nt a windows 98 a uvidíme.
Děkuji.

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 93 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Vypadá to, že máte několik problémů najednou, takže se pokusím je řešit jeden po druhém.

  1. Za prvé, pokud máte 32bitový systém, neměli byste potřebovat 64bitovou verzi Windows, protože by váš počítač nebyl schopen ji spustit. Vyberte si 32bitovou verzi Windows 7 nebo Vista. Zkontrolujte také, zda máte správné ISO obrazy pro 32bitové operační systémy.
  2. Pokud váš počítač nemůže extrahovat soubory z ISO obrazu Linuxu, znamená to, že něco není v pořádku s vaší instalací. Možná je problém s tím, jak jste ISO obraz přenesli na flešku. Doporučil bych vám použít nástroj jako Rufus na Windows nebo Etcher na Linuxu pro přenos ISO obrazu na USB.
  3. Neměli byste muset přemazávat počítač každých 30 dní kvůli licenci. Když si zakoupíte licenci pro Windows, měla by platit na dobu neurčitou. Pokud máte problémy s licencí, měli byste to řešit s Microsoftem.
  4. Pokud jde o Windows NT a Windows 98, nejsem si jistý, zda by byly kompatibilní s vaším počítačem. Chtěli byste se pravděpodobně ujistit, že váš počítač splňuje minimální systémové požadavky pro tyto operační systémy.

Doufám, že vám to pomůže. Pokud máte další otázky, neváhejte se na mě obrátit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek