JaserUpir

Stáhl jsem Instalator Launcheru do hry sindicate nainstaloval a pise mi to toto kdyz se prihlasim

Součást DevIl.dll chybi odstranite problem opetovnou instalaci aplikace to mi taky nejde tak pls poradte

Odpovědi
huxa

stáhni si devll a vlož ho do složky s hrou… stačí to jen vygooglit

LuK4S3k CZ

To se mě stalo taky ale nedokážu vysvětlit jak to opravit ale skusím to když půjdeš do toho launheru tak by jsi to DEVLL.DLL měl mít v té složce no alspoň já jsem to tam měl a to bude chtět další věci a to bys musel pořád přesunovat tak radši to tam zkopíruj celé :)
Doplňuji:
Spíš do té složky launcheru. Ale měl by jsi to tam mýt určitě