Avatar uživatele
Mišús_ik

Stačí mi tento foťák na normálne používanie ?

Ahoj chcela by som si kúpiť nejaký digitálny fotoaparát, a potrebujem poradiť, nechcem zlý, iba kvôli tomu, že je lacný, potrebovala by som zlatú strednú cestu… našla som tento, ale neviem aké má výhody a aké nevýhody http://www.shop­pie.sk/olympus-vg-130-d-715-pink/d-114919/#parametre

Doplňuji:
alebo mi prosím prípadne poraďte nejaký lepší model

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Na běžné používání stačí, pravděpodobně sis ho vybrala kvůli barvě 😉
Pokud začneš hledat technické výhody a nevýhody, zabředneš.
Doplňuji:
No a jsme v toho: lepší model na makro,sport,vi­dea,focení za šera,přiblíže­ní,výdrž.. Na co??
Nech si tento, a až nebude vyhovovat, kup jiný a to už budeš sama vědět jaký 😉

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Díval jsem se na parametry, jako nevýhodu vidím to, že nemá hledáček, nemá žádnou možnost manuálního nastavení, nemá ani prioritu clony ani času, zaostřuje až od jednoho metru a k napájení používá speciální akumulátor. Je to přístroj s možnostmi srovnatelnými s lepšími telefony. Myslím, že to není střední cesta, kterou hledáš. Konkrétní doporučení ti nedám, to je vybírání na dlouho. Jestli ale chceš fotit, tak si vyber takový aparát, který má možnost aspoň základního nastavení. Clona, čas, ostření a napájení raději z tužkových baterií. Hledáček je taky potřeba. Na slunci není na displeji moc vidět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Stačí jakýkoli z běžné nabídky na trhu.
Jestli se chceš porozhlédnout po něčem lepším, nakoukni do katalogů a vybírej podle vlastních kriterií.
Mě se líbí třeba nový model Leica, ovšem půl mega už asi letos nedám dohromady, navíc to je jenom tělo (bez objektivu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Záleží na tom, co a jak chcete fotit. Pro běžné focení by měl bohatě vyhovovat. Mimo to Olympus je dobrá značka v kategorii levnějších fotoaparátů
Doplňuji:
Většina fotoaparátů v této cenové hladině je srovnatelná, a nedá se jednoznačně říct, : tento či onen je lepší

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já bych do toho šel.Je to dobrá značka s dobrou výbavou a i cenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

na běžné focení jste si vybrala dobře, a značku Olympus mohu jen doporučit osobně mám od této značky již třetí fotoaparát, ne že by nefungovali jen mé fotografické nároky se zvýšili a předchozí typy již technicky nesplňovali mé potřeby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek