FikeCZ

Srazí se mi prádlo v pračce při 95C?Jde mi o to aby se srazilo..!

Doplňuji:
Mosoj:Od 17 let mám mentalni anorexii :) Těžko zloustnu ;)

Odpovědi
mosoj

Nedělej to . Časem ztloustneš.
Doplňuji:
Když to chceš, tak to zkus .

isteron

Záleží na materiáli. Syntetika vydrží 40, vlna 30, bavlna 60, ľan, konope by mali vydržať 90 °C. To jest, vlna a bavlna sa určite zrazí.

zzzzz

Pokud by se na tu teplotu prát nemělo jako silon atd. tak ano srazí se a ztvrdne, poláme se to vlákno, bude to odporně nepříjemné a nebude se to dát nosit.

Já jsem také dost hubená, anorexii sice nemám, ale sem tam si klidně koupím něco v dětském. Např. v Taku se dají koupit dětské rifle, jsou velmi úzké a dlouhé až na výšku 175.