OLDA321

spuštění této aplikace se nezdařilo protože její souběžná konfigurace není správná

spuštění této aplikace se nezdařilo protože její souběžná konfigurace není správná – tak přesně toto jsem mi zobrazí, když jsem naisnstaloval hru Gothic 3 a Risen. Nevíte někdo co s tím prosím. Hra mi pak nejde spustit.Mockrát děkuji za každou radu.

Nejlepší odpověď
www

Nebyla tu již stejná otázka?
Navštiv nějaké hráčské fórum, poradí ti lépe.
Osobně si myslím, že může být chyba ve hře, nebo nedostatečném vybavení počítače.