Stříbrný

Spokojíte se s vším, co se hýbe, hlavně že je to levně a rychle, nebo jste filmový fajnšmekři?

pouštíte si seriály online v 240p, nebo kupujete blu-ray, kvůli větší kvalitě? vystačíte si se starší TV, nebo potřebujete mít full hd 140cm úhlopříčku s hi-fi? ....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

něco mezi....a do výše svých úspor...takže máme i tu "starší" (jestli se to tak dá říct, obraz má kvalitní) i tu HD 140cm,...ale blu-ray určitě ne...CD v domácím kině, nebo flash přímo do TV...

Další odpovědi:

Máme doma několik let televizor Tesla s úhlopříčkou 55 centimetrů - nebo nějak tak. Online filmy nemáme kde pouštět a DVD bez větší kvality pouštíme na PS2.

Stříbrný

Na co fullHD?? Co potřebuji na kompu rozchodím a ne v kostičkách:-) Stačí mít dobrou grafiku a kodeky.Popř rychlé připojení k netu.

Zlatý

My máme doma jen 80 úhlopříčku a spí se u ní stejně dobře jako by se dobře spalo u nějaké větší.Pravda je,že seriály a filmy si většinou stáhnu a pustím na ntb,protože vsedě se mi mnohem hůř usíná :-))

Zlatý

mám starší TV Thomson 51 úhlopříčka + satelit několik programů jsem spokojená..
stahuju na noťasu a čučím až do rána jenže už mi dochází inspirace a nemám na co čučet :(
potřebovala bych teď nějaký válečný, jak "běsnící" velitel cvičí vojáky na základně než jdou třeba do Vietnamu nemáte někdo nápady ?? díky..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.