Zlatý

Spletli jste si pedál plynu s brzdou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ne, ale ženě se to stalo asi před třiceti léty. Stalo se jí to při zastavování proti zdi a ještě v podpadcích. Volala mi, že auto nejede a stojí tam a tam. Když jsem tam dojel, tak nebylo divu, že auto nejede,. Předek karoserie byl naražen na kola tak, že s nimi nešlo pohnout

Další odpovědi:

Zlatý

Ano. A nejen v autě...;-)

Zlatý

Bože, ne! :-) Ty ano?

Stříbrný

To ne, ale kdysi jsem si pletla brzdu se spojkou a jednou se mi to stalo docela nedávno, byla jsem hodně roztržitá, řešila jsem zrovna problém a najednou jsem nevěděla, co je spojka a co je brzda, ale stála jsem na místě, chtěla jsem se rozjet, za jízdy se mi to nikdy nestalo a doufám, že nestane.:-)

Bronzový

Po absolvování autoškoly se mi spíše stalo, že chybně zařadil rychlost a po sešlápnutí pedálu plynu jsem místo očekávaného rozjezdu v před začal couvat až jsem zlehka ťukl za mnou parkující auto. Takže než vyjíždím, nejprve vždy sešlápnu spojku a zařadím správnou rychlost, poté zlehka sešlapávám plyn.

Stříbrný

zatím ne , ale jednou jsem jel s traktorem a když jsem chtěl zabrzdit zjistil jsem že to nebrzdí.Chyběla kapalina v brzdách.Takže jsem brzdil přes převodovku.

Bronzový

Krátce po autoškole se mi jednou nebo dvakrát stalo, že jsem při rozjezdu místo plynu šlapala na brzdu, naopak naštěstí ne.

Bronzový

jednou v zivote, jeste v autoskole. nastesti jsem nikoho neomezil, neohrozil, ucitel si toho snad ani nevsiml :) jen to komentoval slovy: "tady priste pojedeme trochu pomaleji".

ale co vim, tak se to casteji stava lidem v aute s automatickou prevodovkou, nez s manualem.
Doplňuji:
byl to plyn misto brzdy.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Damiana,snad ne i v ponorce?! :-D

Zlatý

Damiana

:-)) Tak tam ještě ne, ale mezi lidskou žouželí je to někdy na pováženou...co já vím, koho rozjedu, když myslím, že zrovna brzdím, ne? :-)))

Zlatý

barbakan

Mě se to také stalo.Chtěl jsem z Octávii z roku 64 zamachrovat před manželkou a odnesly to vrata do garáže.

Zlatý

mosoj

Georgo2010
?????????????? Ty máš automatickou převodovku ???

Bronzový

Syd

Kdyby měl automat, tak by asi neměl spojku, ne?

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.