ThomasJ

Špatný signál, problém v koaxialu?

Zdravím, poslední týden mám problém se signálem v TV. Zkoušel jsem x-krát přeladit – bezezměny, tak mě napadlo zkusit TV přenést do druhého pokoje a zapojit koaxial od druhé TV – světe div se, signál bez problému. Koax. jsou v rozbočovači PBC 21. Je možné, že problém je v koaxiálu? Je pravda, že je celkem starý (přes 10 let určitě), v druhém pokoji je starý cca 4–6 let. Koaxiál prochází přes 2 zdi, tak bych rád věděl, jestli to je opravdu tím, ať to zbytečně nevytahuju ze zdí a ten nový tam nešťourám.
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
jáára

Zkontroluj nebo vyměň konce. Koax se nekazí. Jen kdyby byl venku.

dr.luha

Vodič v koaxu s bílou pěnou se může prorazit na stínění. Problém může být i rozbočovači.