hubickova

Signál set-top boxu

Když zapojím set-top box do TV,tak mi to ukazuje,že je žádný nebo slabý signál,prostě se kostičkuje-Když na tu samou televizi zapojím jiný set-top box,tak je obraz v pořádku.Je dobré si pořídit ještě nějaký zesilovač,nebo něco podobného,nebo si radši koupit nový?Ale ten set.top box jel do té doby normálně u dcery v pokoji,teď jsme koupili dceři televizi novou a ten její jsme si dali do ložnice a nic.Je taky možné,že kabel,který vede ze zástrčky a dlouhý,vede vlastně skoro přes tři pokoje?Ta nevím…

Odpovědi
Hlada

Je to tím dlouhým kabelem. Digitální televize vysílá na vyšších frekvencích, takže útlum kabelů je větší, zvlášť kupovaných prodlužovaček k STA.
Buď si udělejte prodlužovačku z nového koaxiálu nebo vyzkoušejte v ložnici nějakou pokojovou anténu. Jestli má set top box napájení antény +5 V, může být i s předzesilo­vačem.

JájsemRaibek

Rozbočovač na anténu nebo prostě anténu. Vypadá to, že do STB nejde signál z antény.

mosoj

Nedá se rozumně odpovědět ! Málo informací.