huxa

špatně vyrostlá kůže na nohou-jak se to nazývá, popř. jak to ošetřit?

Jakoby mi zmizel kruh kůže na noze a vytvářela se tam kůže nová, ale pouze v tom kruhu a po obvodě zase kůže není, zkoušel jsem si to ošetřit „struhátkem kůže“ a poté také si to nějak sestřih a zjistil jsem, že zhruba v prostředu toho kruhu mám téměř až černé vlákýnko, něco jakoby odumřelá silnější vlásečnice, nevíte, jak se toto nazývá nebo jak to ošetřit? Už to mám asi půl roku a furt to nemizí.
Doplňuji:
ajajaj, je to bradavice :D děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
zjentek

a nemáš náhodou kuří oko? Zkus mrknout na netu a buď rád jestli jo, protože jestli je to bradavice, tak bych do toho rozhodně nestříhal ,)

Další odpovědi
isteron

Keď to bolí, asi kurie oko. Zvyknú to ošetrovať kožní lekári vypalovaním , ale zvykne to po nejakom čase znovu vyrásť. Načim navštíviť kožného lekára.

iceT

To fakt vypadá na kuří oči,na to ti můžu poradit obyčejnou cibuli.Přikládat kolečka nakrájené cibule,převázat trochu na na noc a nohu do ponožky.Měly by ty kuří oči tak do 14 dnů odejít.Mě to pomohlo,když jsem to měla kdysi,ani vyškrabování od doktora nezabralo a kdby to byly i bradavice,tak na ty cibule zabírá taky.To měla zase sousedka na nose takovou malou čarodějnicko,a po cibulových obkladech taky zmizla.

briketka10

tady máš nějaké babské rady a obrázek
na konci asi nevětšího co jsem kdy viděla brr..
http://www.mo­jestarosti.cz/po­radna/zdravi-nemoci-me-zavislosti/babske-rady/kuri-oko-lecba-babska-rada.html

briketka10

to nosíš taky nesprávný boty žejo :)
jako všichni..
http://zm.web­snadno.cz/foto­grafie2063.jpg

huxa

Podařilo se mi ještě udělat fotečku http://p2.ulo­ziste.com/fot­ky4/q0caa4959ef8e225­/b8b7e4ce26a422b1-3.jpg

pozná někdo bradavice? :)