Zlatý

Spadne vám krajíc chleba tím namazaným na zem?

Doplňuji:
Děkuji Kerberus za vyčerpávající odpověď. Ještě že Vás tu máme,jinak bychm byly ztracení.Jen tak dál prosím vkládejte odkazy na už pokládané otázky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Jen tak pro zasmání. Kočka vždy dopadne na všechny čtyři. A chleba namazaný máslem dopadne na namazanou stranu. Co když ale kočku namažete máslem ? Vznikne takzvaný mikešův paradox

Zdroj: http://necyklopedie.wikia.com/ wiki/Mike%C5%A1%C5%AFv_m%C3%A1 seln%C3%BD_paradox

Bronzový

Tohle tuším řešili kdysi na nově v nějakém pořadu ... tuším, že tvrdili, že častěji dopadne chleba namazanou stranou dolů, protože je to dáno tím jak jej na tu zem házíme. Když padá ze stolu, tak se vlastně převrátí, získá tím nějakou rotaci a vzhledem k výšce stolu to vyjde tak, že zaprasí koberec. Když ho takto shodili z vyšší výšky, dopadl namazanou stranou nahoru.

Zlatý

Zakon schvalnosti: ano XD

michael69: zalezi jak ho shodite. Ano, tim namazanym je tezsi, ale pokud se vam ho podari shodit spodkem dolu, ve vzduchu se neotoci. Vetsinou ale fakt pada namazanym dolu ^^;

Bronzový

"Chleba?" Ano,protože ta namazaná strana je těžší.

Zlatý

Tedy budeš překvapen ,ale asi to bylo tím, že to nebylo máslo. Nedávno jsem si namazala krajíček hořčicí jen tak na chuť a spadl mi .....fakt už jsem viděla připláclou hořčici na podlaze ....a on ne on padl dobře , fakt jsem čuměla.

Pokročilý

No jasně. Klasický "BUTTER-BROT" zákon (čti bůtr-brótův)

Bronzový

Jo je to tak "barbecue",jak se říká hloupému napověz a blbci přímo nakopej.
Takového rejpala aby člověk hledal světa kraj.

ano spadne

Pokročilý

no máslo je těžší se říká a měl bys štěstí kdyby ti spadlo na nenamazqanou stranu

Diskuze k otázce

Zlatý

vagra

Pro Barbakana- nebuďte uštěpačný! Reagujete zbytečně podrážděně!
Pokud tady budou padat už několikkrát položené otázky a před položením otázky nebudete používat modrou lištu,/ mimochodem, všimněte si,že je tam určená právě k tomu účelu / pak nevidím jediný důvod, aby nebylo odpovídáno těmito odkazy.
Nehledě na to, že v liště, dostanete odpověď daleko dříve a bez bez použití invektiv.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.