Spadli jste do jámy, kterou jste kopali jinému ?!

Nejlepší odpověď
pusinka50

barbakane, ty máš zas svůj perlící den, viď:-) Nikdy jsem druhému jámu nekopala, jsem vychována v čestnosti a bez zlých úmyslů a vážím si každé vstřícné bytosti na tomto světě, ostatní se snažím přehlížet, i když mě jejich zloba bolí u srdce

Další odpovědi
štamgast

Hergot, vy máte dneska filozoficko-příslovečné odpoledne :). Myslím, že jsem ani nikomu jámu zatím nekopal.

Reezo

Jen blbec spadne do své jámy, kterou kope jinému 🙂 Jinak ten kdo tvrdí, že nekopal nikdy někomu jámu, aby do ní spadl, tak je to lhář. Jsme otroci svích emocí a emoce mají velký vliv na naše rozhodování a celkově pohled na svět.

pusinka50

zjenteku, hele, chápu, že ti má odpověď může připadat nadneseně, ale nedělej si z toho zas tak moc srandu, já to myslela fakt vážně, nikomu nic zlého nepřeji a jsem ještě ze staré školy, kdy se nesmělo lhát ani krást. Prostě se jen fyzicky vyhýbám zlým lidem a odcházím a těm pár kamarádkám, které mám, nic zlého nepřeji. Já fakt nevím, proč to zesměšňuješ, to je docela vážná věc, je to prostě o přístupu k životu a lidem, asi jsem měla být jeptiškou, no, ale bohužel nestalo se:-)