Rokio

Spáchala žena přestupek, když jela na motorce po přechodu?

Ona nejela přes zebru ve směru, po kterém jezdí auta, ale tou cestou, kterou chodí chodci. Byla to tak, že nejdříve šla po přechodě jedna paní, pak já s taškami a nakonec paní na motorce.

Alespoň myslím, že to byla motorka. Elektrický invalidní vozík to nebyl, ani kolo. Ta dáma na tom seděla a mělo to motor.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Pokud by opravdu jela na motorce, tak by se tímto přestupku dopustila. Vůbec mě to nepřekvapuje, především cyklisté, ale často i motocyklisté, jezdí jako hovada.

Další odpovědi
Ametyst

I kdyby jela na kole po zebře, je to přestupek. Natož na motorce. Proč by jí řidič auta měl dávat přednost, když je ona stejný účastník silničního provozu jako ten řidič. Kdo všechno už předstírá, že je chodec, a vyžaduje přednost a ohledy, to už zůstává rozum stát.

elkon

Zabýváš se kravinami.