weronika

Soutěž v kauflandu.

Dobrý den,
Víte jak je nyní ta soutěž v kauflandu, že když vyplníte bodama ( jeden na 100 Kč)kartičku máte slevu na pánvičku Fissler.

Nemáte někdo s těmito pánvičkami zkušenost?
Přemýtáme jestli se vyplatí je koupit nebo ne,

Doplňuji:
slevy tam jsou až 74 procent.

Já se ale hlavně ptám na kvalitu té pánvičky- jestli se na ní vaří stejně dobře jako na tefalu- protože tu firmu neznám, od které mají ty pánvičky tu slevu :/

Odpovědi
badisko

tak si spocitej na kolik te ta panvicka prijde penez…:D dobrej reklamni trik na lidi jako vy…kauflant vam vnuti i to co zrovna nepotrebujete…kas­lete na pavicku a lepsi jsou dle meho nazoru Tefal panve ..

Hakunamatata

Inspirovali se soutěží o hrnce v Tescu. Dají vám jakousi slevu na supr trupr hrnce, které jsou od nějaké neznámé značky, zatímco Tefal koupíte levněji.

cochee

Víš jak, tyhlety akce jsou vždycky na nádobí od „renomované“ firmy, o které nikdo před tou akcí neslyšel a nikdo už o ní neuslyší ani po té akci :) ale vyloženě šajzeraj to zas taky nebude, jednou jsem koupil nějaké nerezy (asi 3 kusy) na stejně udělanou soutěž v Tescu a prostě normální standardní nerezáky, samo to neuvaří, ale horší než normální nerezák „mimo akci“ to taky není.