ReHu

Souhlasíte, že rozdíly v chování různých ras lidí je tolik odlišné?

http://www.you­tube.com/watch?v=mev­Xlf91yaY

Nejlepší odpověď
BEAES

Nemůžu tomu uvěřit, že jsou tak chladnokrevní.

Další odpovědi
ten který je

Já s tím souhlasím že jsou rozdíly.Nic ve zlém,ale chodím dost často na rockové koncerty už pěknou řádku let a nedavno jsem se zamyslel že ani jednou jsem nikde neviděl cikánského nebo romského fanouška.Je to divné a nevím proč tomu tak je.

anonym

člověka to šokuje,ale bohužel i takoví jsou mezi námi a nemusíme chodit pro hyenismus daleko,nedávno jsem v televizi slyšela o případu kde policista okradl mrtvého muže po autonehodě

aramah

Jsem ohromena,vůbec tomu nemůžu uvěřit.

hanulka11

Určitě je to mentalita lidí...... jak čapnout příležitost za pačesy.....

mojitek

…ale samozrejme,maji to v genech.S tim nikdo nic neudela.Oni to ale neberou jako neco spatneho,a to je to nejhorsi

poa.li

Ano, může to být i tím, že různá etnika pocházejí původně z různých míst a tedy různých přírodních podmínek, kterým jsou geneticky přizpůsobení a na stejné podněty tedy mohou reagovat rozdílně. Roli hrají samozřejmě i tisícileté společenské vlivy. V tomto směru mne nejvíce zaujali židé..

anonym

To mě šokovalo. Černí by tedy rozbili celou Evropu a bylo by to tady jak po zemětřesení. Multikulturismu musíme zabránit paní Merkelová!

Zdroj: http://www.eu­rabia.cz/Defau­lt.aspx