zjentek

Souhlasíte s názorem, že každá z itek na fotce v odkazu by si zasloužila být lovena?

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/3757­69-damy-v-zelenych-kamizolach.html

Nejlepší odpověď
Drap

Nesouhlasím. Neni ani jeden důvod proč by to tak mělo být. Myslivost je koníček a je prospěšná i pro společnost. Proč by ji tedy nemohly dělat ženy ?

Další odpovědi
anonym

Taky asi budou úspěšné chovatalky bažantů ve voliérách.
Pak,když bažanti mají poprvé vzlétnout,otevřou jim voliéru a prásk do nich!
To jsou prostě ubozí machři.

cochee

Nesouhlasím, protože nevím, co je to „itka.“

anonym

Ne, nesouhlasím

zjentek

cochee: ale tušíš, né?

cochee

Jestli to je tak jak si myslím, tak dedukuju správně, že myslivce (mužského pohlaví) tituluješ „ičus?“

zjentek

jo jsou to itatci ..měli by se lovit i myslivci