Voltaire

Souhlasíte s názorem, že český seriál Comeback patřil k nejúspěšnějším seriálům „polistopadové é­ry“?

Seriál se točil mezi lety 2008 až 2010 a mezi diváky sklidil poměrně slušný ohlas. Martin Dejdar s Tomášem Matonohou se rolí zhostili velmi dobře a tématicky se český seriál vymykal stereotypu. Konec byl odůvodněn nedostatkem finančních prostředků, byly natočeny dvě řady. Sledovali jste Comeback a líbil se vám?

https://www.fdb­.cz/serial/co­meback/fotoga­lerie/47909

Nejlepší odpověď
Kepler

jiný názor

U mně byl úspěšný v tom smyslu, že jsem nikdy nedokoukal jediný díl.

Další odpovědi
aliendrone

jiný názor

Nevím, neviděl jsem, dokonce jsem ani jeho existenci nezaznamenal. ;) :D :D

Lgee

byl to skvělý seriál 🤟

Jiří Bohumil

jiný názor

Byla a je to (protože to už několikrát opakovali) strašná „kravina“. Ale někdo rád vdolky, jiný holky. Je to věc názoru a vkusu.

Drap

byl to nepovedený seriál 👎

,,,

marci1

jiný názor

Jedná se o 1. český sitcom. Má dobře pochopené základy sitcomového žánru, každý díl má vybroušenou strukturu a několik running jokes. Ozzák sám je námět na sociologický rozbor. 🙂
D. Batulková v roli Marcelky mě dost mile překvapila. Comeback je český sitcom, který má dost dobrý kultovní potenciál. Trochu „úchylárna“, ale potěší. Dávám **** 🙂

paul1

byl to průměrný seriál 👍

Ale neviděl jsem všechny díly.

Disraeli

byl to skvělý seriál 🤟

České filmy ani seriály moc nesleduji. Předně příběh, celková kvalita, efekty nebo i výkony herců jsou často nic moc.
Když už naše filmy, tak spíš starší.
Tenhle seriál byl povedený, na české poměry hodně. Vlastně jsem snad žádný jiný „polistopadový“ seriál neviděl. Kromě Kosmo.

da ny

jiný názor

Trhák to nebyl. „Také pokus o humor.“ :) Pár dílů mi dělalo kulisu. Pro velmi nenáročného diváka sad dobrý. K oddechu bych dal přednost i „Hospodě.“ 😁

Lukyn45

byl to skvělý seriál 🤟

Arne1

jiný názor

neznám

Rokio

byl to skvělý seriál 🤟

Zkoukl jsem všechny díly a tento sitcom se mi moc líbil.

Prostě já...

byl to skvělý seriál 🤟

Za mě to byl dobrý seriál.

Rocker

byl to skvělý seriál 🤟

Viděl jsem všechny díly.Stejně jako třeba Okresní přebor jsem ho sledoval při lepení modýlků.Člověk se při tom zasměje,ale jistě jsou tu lepší seriály.Mě se třeba líbila druhá řada Sanitky,Pusti­na…Naopak nesnáším braky jako Ordinace apod.

Hlada

byl to nepovedený seriál 👎

Příležitostně jsem pár kousků viděl, nikdy jsem ale u toho nevydržel. Pro mě je to nezajímavý styl humoru. Z polistopadových serálů hodnotím výš Ranč, Jelena a slovenské Záchranáře.

elkon

byl to nepovedený seriál 👎

Nic horšího jsem dlouho neviděl. Když to dávali jako premiéru, tak mi stačilo 5minut. Podle takových hovadin se pozná úroveň sledujících.

Funna

byl to skvělý seriál 🤟

podger

byl to skvělý seriál 🤟

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.