Avatar uživatele
Voltaire

Souhlasíte s názorem, že český seriál Comeback patřil k nejúspěšnějším seriálům „polistopadové é­ry“?

Seriál se točil mezi lety 2008 až 2010 a mezi diváky sklidil poměrně slušný ohlas. Martin Dejdar s Tomášem Matonohou se rolí zhostili velmi dobře a tématicky se český seriál vymykal stereotypu. Konec byl odůvodněn nedostatkem finančních prostředků, byly natočeny dvě řady. Sledovali jste Comeback a líbil se vám?

https://www.fdb­.cz/serial/co­meback/fotoga­lerie/47909

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, marci1, Disraeli před 1006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

jiný názor

U mně byl úspěšný v tom smyslu, že jsem nikdy nedokoukal jediný díl.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

jiný názor

Nevím, neviděl jsem, dokonce jsem ani jeho existenci nezaznamenal. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lgee

byl to skvělý seriál 🤟

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

jiný názor

Byla a je to (protože to už několikrát opakovali) strašná „kravina“. Ale někdo rád vdolky, jiný holky. Je to věc názoru a vkusu.

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

byl to nepovedený seriál 👎

,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

jiný názor

Jedná se o 1. český sitcom. Má dobře pochopené základy sitcomového žánru, každý díl má vybroušenou strukturu a několik running jokes. Ozzák sám je námět na sociologický rozbor. 🙂
D. Batulková v roli Marcelky mě dost mile překvapila. Comeback je český sitcom, který má dost dobrý kultovní potenciál. Trochu „úchylárna“, ale potěší. Dávám **** 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

byl to průměrný seriál 👍

Ale neviděl jsem všechny díly.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

byl to skvělý seriál 🤟

České filmy ani seriály moc nesleduji. Předně příběh, celková kvalita, efekty nebo i výkony herců jsou často nic moc.
Když už naše filmy, tak spíš starší.
Tenhle seriál byl povedený, na české poměry hodně. Vlastně jsem snad žádný jiný „polistopadový“ seriál neviděl. Kromě Kosmo.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

jiný názor

Trhák to nebyl. „Také pokus o humor.“ :) Pár dílů mi dělalo kulisu. Pro velmi nenáročného diváka sad dobrý. K oddechu bych dal přednost i „Hospodě.“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukyn45

byl to skvělý seriál 🤟

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

jiný názor

neznám

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

byl to skvělý seriál 🤟

Zkoukl jsem všechny díly a tento sitcom se mi moc líbil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

byl to skvělý seriál 🤟

Za mě to byl dobrý seriál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

byl to skvělý seriál 🤟

Viděl jsem všechny díly.Stejně jako třeba Okresní přebor jsem ho sledoval při lepení modýlků.Člověk se při tom zasměje,ale jistě jsou tu lepší seriály.Mě se třeba líbila druhá řada Sanitky,Pusti­na…Naopak nesnáším braky jako Ordinace apod.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

byl to nepovedený seriál 👎

Příležitostně jsem pár kousků viděl, nikdy jsem ale u toho nevydržel. Pro mě je to nezajímavý styl humoru. Z polistopadových serálů hodnotím výš Ranč, Jelena a slovenské Záchranáře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

byl to nepovedený seriál 👎

Nic horšího jsem dlouho neviděl. Když to dávali jako premiéru, tak mi stačilo 5minut. Podle takových hovadin se pozná úroveň sledujících.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

byl to skvělý seriál 🤟

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
podger

byl to skvělý seriál 🤟

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek