Avatar uživatele
Kepler

Souhlasíte s definicí nových účastníků tohoto webu?

  1. Nikdy si nepřečtou pravidla a kodex tohoto webu.
  2. Málokdy dobrou odpověď ohodnotí, někteří nikdy.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, jirka F, aliendrone, Gus_Fring před 1584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Bohužel to o jejich drtivé většině platí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Většinou ano, ale jsou i tací, na které to neplatí. Tudíž to neni definice, ale spíš blábol.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ElonMusk

Já bych celý ten internet a osoby zúčastněné na něm nechal zavřít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Ad 1. Jestli ono to není spíš kvalitou uspořádání těch pravidel a kodexů, a kvalitou jejich provázanosti s konkrétními situacemi.
Ad 2. Tak ono pokud tady někdo například na každou otázku odpoví opsáním půlky slovníku, aniž by tím ovšem na položenou otázku odpověděl, tak potom těžko hodnotit. A taky ne každý nováček hned pochopí, že tady ve skutečnosti vůbec nejde ani o otázky, ani o odpovědi, ale jen o honbu za samoúčelnými body a hodnostmi.

Upravil/a: Bobek 2

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ale notak Keplere, copak nevíš že zadarmo ani kuře? Chceš můj souhlas? ZAPLAŤ, od toho vymysleli lidé peníze. ;) :D :D

Ale vážně – myslím, žes to docela trefil. .)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Jsem jeden z novějších členů, ale dobrou odpověď ohodnotit umím. Ta Elonova je přímo geniální a už se asi dvě minuty směju. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

3. budu odpovídat na všechny otázky i ty o kterých vím houbeles
4. pokusím se trhnout rekord v počtu hloupých otázek za minutu, optimálně tak abych jimi posázel celou titulní stránku
5. zásadně se nebudu ptát na to co mne skutečně zajímá a co skutečně řeším, ale prostě jen na to co mi přelítne přes nos „může židle lítat ?“ .. „jsem dobrý člověk ?“ … „jesliže Bůh stvořil placatou zemi která letí vesmírem na krunýři obří želvy před 2 tis lety, proč si někteří hlupáci myslí, že to není pravda ?“ …

............. podpis a tři razítka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Souhlasím, třeba mé odpovědi nikdy neohodnotili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Hele paprdo nerejpej. co to je pravidla a kodex?
vy zde chcete, abychom četli pravidla a ještě se podle nich řídili? to snad nemyslíte vážně! Vždyť je svoboda slova a my jsme Anonym. to jsme dementi abychom se zde řídili pravidly a známkami jako v ňákem ďěcáku? Kdybyste alespoň nějakej like šrábli ale takto je zde nuda. Dobře napsal ten dědek aliendrone, no to je jméno, ZAPLAŤ, od toho vymysleli lidé peníze No alespoň si zde chviličku zadovádíme než nám dají ban jako na jiních stránkách.
Vaši xy

Takto akosi vidím reakciu dotknutých, pokiaľ vôbec budú reagovať. Oni sa predsa chcú baviť a nie čítať mentorské kázania. Je sloboda slova a môžu čo chcú, veď sú anonýmí. Škraboška na očiach skryje tvár a otvorí vnútro duše… Aspoň si to mnohí (nielen noví) myslia

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek