devi344

Souhlasili byste s tím, aby byly filmy a seriály na Netflixu nadabovány do češtiny?

Podobně jako to je na HBO GO. Myslím si, že si kvalitní projekty jako Stranger Things nebo The Crown by si zasluhovali přístup i pro handicapované lidi, kteří titulky z různých důvodů nemůžou číst.

Souhlasily byste s tím, aby byli filmy a seriály na Netflixu nadabovány do češtiny ?

Nejlepší odpověď
led

V prípade dabingu môžte prísť o originálne spracovanie. Aj keď po nahratí dabingu sa film posiela majiteľovi licencie na schválenie, predsa len veľakrát zaznamenáme rozdiely v kladení dôrazu, sfarbení hlasu v mnohých dabovaných filmoch, čim sa zmení ich pôvodný zámer.
Radšej mám originál s titulkami.

Další odpovědi
dust8

Určitě ano. Né každému se chcou číst titulky a navíc bych bral i to kdyby byl Netflix i v módu na zkoušku třeba měsíc zdarma. Proč by nemohl být? Když né měsíc, tak třeba týden.