sonydawe

Sony X-peria pro problém s můj stream?

Mám 2 následovníky, oni následují mne. Problém je v tom, že pokud zvolím Můj stream, uvidím pouze 2 mé otázky. Nikoliv však odpovědi mých následovníků. Jak to vyřešit? Děkuji za odpo.

Odpovědi
www

Přihlašoval jsem se na Odpovědi jednou také s Androidem a rovněž to tak chodilo. Možná je chyba v tomto serveru, blíže jsem to nezkoumal. Počkej na další odpovědi.