czemira

Sony ericsson P910i a novy systém

Poradí nekdo jak zcela formátovat tento starý symbianovy telefon kdyz uz jsem zapomnel hesla a s pc nekomunikuje? Jsem zoufalý, rad bych ho jeste nekdy rozebehnul
Doplňuji:
Pc suite nepomáhá. Myslel jsem jestli neexistuje neco jako univerzální heslo pro techniky. Mam ho uz roky v supliku,je mi ho lito telefon to byl dobry. Potrebuju ho restartovat do původního továrního nastavení,systém na nem uz nechce moc pracovat

Odpovědi
Clooney

a)zkusit nějak rozběhnout komunikaci s PC
b)nechat to udělat autorizovanou opravnu(tak za 1000 Kč, s tím počítej)
S pozdravem,

Clooney

www

Ne ne ne.
Neumí komunikovat s PC, nevadí. Nainstaluj si do PC SE PCSuite a postupuj podle pokynů. Je možné, že pak pojede jako zamlada 😉
Nejde-li napoprvé, opakovat a znovu totéž, on se chytne !