lexx

Sonda k měsícům Marsu

už má zase problémy, tentokrát selhal hlavní motor a mise bude možná neúspěšná. Co se to děje ? Nejvíc havárií bylo kolem průzkumu Marsu, snad s vyjímkou mimořádně úspěšných Vikingů. Spekuluje se o mimozemských základnách kterým lezeme do zelí a proto nám sestřelují naše plavidla. No, věř kdo můžeš. A co soudíte Vy ?

Nejlepší odpověď
jendahun

Taky jsem nad tím už párkrát přemýšlel,proč s Marsem jsou problémy.Možná je to záměr něčeho,někoho…

Další odpovědi
Michal Kole

Tomáše Přibyla se ptá redaktor a redaktorka Studia 6 v České televizi na kanálu ČT24 co se na sondě pokazilo A zatím se neví zda je to problém softwaru nebo hardwaru, teda v 6 ráno se nic nevědělo.

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1096902795-studio-6/21141101010­1109/obsah/177420-rusko-miri-k-phobosu/