Vojtysek

Socom: Fireteam Bravo 2 PSP Nefunkční Multiplayer

Ahoj, nevíte proč nefunguje multiplayer ? Kokrétně je počet servrů 0 a to to už zkoušim tak týden. Nezrušil už náhodou Zippo podporu multiplayeru ? Díky

Odpovědi
P.T.

Pokud vím, tak před více jak měsícem nabourali Sony hackeři. Sony následně odpojilo celý PlayStation®Net­work. 2× už to nahazovali a zase vypínali. Stěhovali servery a upgradovali zabezpečení.

V jakém to je stavu nejlépe zjistíte na podpoře Sony, viz. odkaz.

Zdroj: http://cz.pla­ystation.com/sup­port/