Pokročilý

sociální síť Badoo.com

Přišla mi pozvánka do sociální sítě Badoo.com. Než se zase někam přihlásím, zajímalo by mě, co je vlastně Badoo zač, čím je zajímavé a čím se liší třeba od facebooku nebo lide.cz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Badoo.com je vyloženě seznamka,jak se tam člověk jednou přihlásí,tak pomalu odsud není úniku.

Další odpovědi:

Zlatý

Musím souhlasit s Badem. Já jsem pozvánku také dostala a myslela jsem si, že je to něco jako facebook, ale bohužel to byla ta seznamka. Když jsem se tam po týdnu přihlásila, měla jsem kolem 150 zpráv od nějakých mužů a kolem 750 se se mnou chtělo sejít.. Únik z této stránky jsem vyřešila tak, že už tam nechodím a nebyla jsem tam asi dva měsíce. Seznamku nepotřebuji, protože jsem velice šťastně zamilovaná a svého přítele bych neměnila. :-)

Zlatý

Na badoo jsem registrovaný a dosud mi žádný mejl nepřišel. Tak nevím o čem to mluví. Ono jde o to, jak si to člověk nastaví. I zde na odpovědích se dá nastavit jestli chci nebo nechci týdenní souhrn apod.
Jinak nevím, nevidím v tom nic špatného, zato facebook mi po přihlášení nabízí různá přátelství přátelů a jejich přátelů. Tak teda nevím. jinak já osobně nepovoluji žádné klikání na stažení emailových kontaktů apod.
a jen pro zajímavost z facebooku mi přišlo více mejlů, z badoo žádný. Tak si to přeber.

Milý uživateli badoo, pozvánka je generovaná jejich skvělým počítačem a ve skutečnosti vás nikdo živý nepozval. Víte? Badoo bych přirovnal ke sbírání kamení které se pak z kapes vysype protože se k ničemu nehodí. Ještě něco co jsem vyčetl: Jak může emailem přijít pozvánka? Takhle. Někdo z vašich blízkých kdo vás má v mejlovém adresáři je na Badoo registrován a nevědomky zadal ke svému e-mailu stejné heslo. Oni nic nečtou, nic nesmažou, jen ten jejich program hledá další adresy v emailovém účtu.

Pokročilý

Určitě bych se neregistroval, je to podobné jako Facebook, každý den Vám chodí desítky Emailů :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.