Co je to Badoo?

V poslední době se objevuje v mém mailu informace, že mám zprávu na Badoo, ale vůbec nevím, k čemu je Badoo dobré.

Nejlepší odpověď
petr83

Ano je to rádoby sociální síť, ale prakticky nevyužívatelná. Emaily které chodí jsou spam, i když se tváří jako, že je zaslali vaši známí. Mě jich osobně přišlo asi 5 ale žadný z lidí které je zaslali o ničem neví.

Další odpovědi
Andreas

badoo bych v zasade nedoporucoval. Jenom to parazituje na facebooku a pak vsem znamym rozesila spamy…

Tomas12

Badoo se veze na současné oblibě komunitních serverů typu Facebook. Lidi se tam různě propojují a píšou si nejčastěji o zbytečnostech ze svého života. Pokud máš spousty volného času a neumíš jej trávit lépe, přihlaš se tam. Je to i v češtině.

Zdroj: www.badoo.com