Proc se mi už 3 dny nedá přihlásit na badoo? Nechápu to, doteď to šlo úplně v pohodě, co se stalo ?

Odpovědi
hanulka11

Badoo je webová sociální síť, která získává uživatele ne zrovna nejvhodnějším postupem. Naopak se jedná o lži a manipulace. To jsem však již rozebral v článku o rizicích a vykrádání dat na Facebooku, doporučuji ho přečíst

Zdroj: http://michal­smrcka.cz/cla­nek/155-co-je-badoo-pochybna-socialni-sit

kablik

výraz badoo slyším poprvé, mohu se dovědět co to je, zřejmě moje značná mezera v PC vzdělání, nechápu že jsem to deset let co mám PC nepotřeboval, díky za vysvětlení…