Avatar uživatele
Rokio

Snaží se uživatel elkon pomáhat druhým lidem?

Pokud ne, tak mám vážné pochybnosti, jestli je to dobrý člověk. Klaďas by měl pomáhat lidem okolo sebe i lidem cizím, pokud jsou v nesnázích.

Tak já například se snažím dělat dobré skutky jako na běžícím pásu. Jsem samozřejmě na straně své rodiny a pomáhám jí. Venku bych každého občana města, ve kterém žiji, samou láskou objal. Když má někdo, koho potkám, problém, tak se mu snažím pomoci, pokud s mojí nabídkou pomoci souhlasí.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Marty Koller, _Bůh_ před 804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Mě stačí, že odpovím na rozumné dotazy, pokud znám odpověď. Nemusím se tu předvádět jako ty a dělat ze sebe šaška.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marty Koller

Vůbec!!!! Jen vše ničit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

Podle jeho arogantního vystupování na zdejším serveru, si myslím, že ostatním nepomáhá. To by se zde zřejmě vyjadřoval jiným způsobem, pokud by to byl nápomocný člověk. Bohužel, zde uživatel elkon přál i jiným uživatelům smrt, což zde všichni zaznamenali. Za mě určitě jeden z nejhorších uživatelů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krupice

Ano, i v reálu je to dobrý člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Každý je nějaký většinou třetinu člověk dědí / to nelze změnit /, třetina jej ovlivní v zaměstnání a zbytek společnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Elkon je v skrytu klaďas, bo ti odpověděl. Takže ti pomohl. A nešaškuj na náměstí. Já objímám stromy. Ale to neznamená, že bych rád neobjímal něco jiného, třeba prsatice s věnci kolem krku někde na Waikiki.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Rokio, pleteš hrušky s jabkama. To, jak někdo odpovídá, nic nevypovídá o jeho charakteru. Na blbou otázku blbá odpověd. A to o těch dobrých skutcích bych v tvém případě nepoužil. Právě ty rád někoho popichuješ, provokuješ, jak jsi se přiznal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Krupice

Jak lidé, kteří absolutně toho člověka neznají, mají úplně jasný a vyhraněný názor na jeho osobnost. Že internetový prostor je naprosto zkreslující, už nikdo asi neřeší…

Avatar uživatele
elkon

Krupice, povšimni si, že ti co se k tomu vyjádřili, patří k těm, kteří se zde prezentují hlavně primitivními a trapnými reakcemi, místo relevantních odpovědí. Proč asi? Protože na to nemají…

Nový příspěvek