321Mordred

Smrkám krev, je to špatný?

Mám rýmu a prosmrkal jsem asi 50 kapesníků za den, teď ale místo (víte čeho) smrkám krev, co mám dělat? Ještě nikdy se mi to nestalo a začínám se docela strachovat.

Nejlepší odpověď
mosoj

Poklud samovolně nekrvácíš , není se čeho bát. Začni používat více nosní , kapky aby jsi sliznici tolik nenamáhal smrkáním, aplikuj pinosol a dělej výplachy slanou vodou.

Další odpovědi
anonym

Zřejmě ti praskla nějaká cévka ve sliznici, to je při rýmě ´normální´ – nepoužívej agresivní kapky (kdyžtak třeba Vincentku), vyhřej se (ruce ponoř po lokty do co nejteplejší vody sneseš, tak na půlhodinky) a na hlavu si dej čepici (ručník…) – ať máš čelní dutiny v teple.
Pokud to nepřejde, zajdi si v pondělí k doktorovi.