postcd

Směnný provoz a uchazeč na ÚP?

Pokud nemám potvrzení od doktorky že nejsem způsobilý výkonu práce ve směnném nočním provozu, tak mě ÚP může nutit tuto práci vykonávat a případně mě vyřadit pokud odmítám pracovat noční směny?

„Dále uchazeče o zaměstnání úřad práce z evidence vyřadí rozhodnutím, jestliže bez vážných důvodů odmítne nastoupit do vhodného zaměstnání,“

Odpovědi
Lamalam

Ano, je to důvod k vyřazení z evidence.

anonym

Ano – jistě…
A – proč odmítáš pracovat o nočních směnách?
Resp. – pokud máš zdravotní důvody, proč nemáš patřičnou lékařskou zprávu?