smajlíci na odpovedi.cz

Co si o nich myslíte? vadí vám či je vidíte rádi?

Nejlepší odpověď
anonym

:-o On je tu nekdo pouziva ?? 🙂
Nekomu vadi , nekomu nevadi … , nekdo je dela, nekdo ne.
A to, ze sem nepatri ani nevim. Nevim kde to hledat , kde je to napsane.
Adminkove mi zatim nic nenapsali.
Ajtaku a co vy ? Vam vadi ? -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Nevadí,je mě to jedno.

terry

Já je beru i používám. S mírou.
Vyjarřuji tím ve zkratce třeba radost – úsměv či ironický úsměv atd.
Lepší než sáhodlouhé vysvětlování.

WeeBear

Nic proti nim nemám, používám je i zde, ale omezeně, do odpovědi jich většinou dostanu jeden, dva, pokud vůbec nějaký. Třeba mi vadí když více, než samotnou odpověď uživatele zaberou smajlíci, stává se to málo, ale přecejen občas na to narazím a to už mi přijde hloupé..

Drap

I když někdy mám dojem že je to nevhodné, sohlasím s dědou Petrem , je mi to zcela šuma – fuk.

hanulka11

smajlíci sem nepatří …jo v soukromí ať si je každý píše …
taky je používám třeba na skype

bolak

hlavně z nich bolí za krkem