Pokročilý

Slyšela jsem,že když žena kouří a otěhotní měla by kouřit dále,že je dítě už závislé na nikotinu!Hloupost či pravda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no když se dozvíte, že jste těhotná, třeba v pátem měsíci, tak je to pravda.
Když víte, že jste těhotná 14 dní, není to pravda.

První trimestr je pro nastávajíciho človíčka z hlediska vývoje nejdůležitější.

Ale kouření samo o sobě je blbost, něco o tom vím, kouřím přes 30 let.

Další odpovědi:

Stříbrný

Když žena zjistí, že je těhotná, tak většinou správně přestane - to miminko je pro mamu silnější než nikotin - nevím, jak to popsat, aby tomu každý rozumněl =D
Nepleteš si to tak trochu s drogama? Když se to dítě narodí ženě, která fetuje, tak potom se to řešit nějakým způsobem musí, ale v případě cigaret je určitě lepší přestat!

No , tak bude jeste zavislejsi. A jeste bych zacala pit , aby si mimi pekne zvykalo. ! -iv-

Zlatý

Kouření je jen "zaschlá puberta" kdy is mlaďoch chtěl dokázat, že už je dospělý, že je frajer a proto může kouřit.
Smutné je, že když si to člověk uvědomí, velmi obtížně se přestává. A taky jak jsem kdesi slyšel, že největší blbost je cpát státu prachy prostřednictvím cigaret a alkoholu, protože na nich jsou hodně vysoké daně.
Každý je ale svého štěstí strůjce a pokud žena v těhotenství kouří do svého štěstí zatáhne i své dítě. Ale prý děti kuřaček ostaní děti nekuřaček během několika let ve vývoji doženou (zpravidla mají nižší porodní váhu atd.).
Hloupost je proto začít.

Bronzový

Moje baba si zapálila poslední cigáro před těhotenským testem, který byl pozitivní. Byla asi v sedmém týdnu. A kluk je zdravej až moc. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.